Bílá joga

Yoga v páru (není zapotřebí partner)  za doprovodu živé hudby – Cyril Kubiš, Lu 

Nalézání vlastní duše a spirituální růst skrze druhého.

Speciální setkání Bílé jógy v doprovodu andělského hlasu Lu a Božských tónů houslí Cyrila Kubiše. Přijďte se ponořit do vzájemné lásky a radosti v meditaci celestiální komunikace v proudu živé hudby.

Bílá yoga je efektivní spojení dvou sourozenců,  starobylé technologie Kundalini yogy, která je pro svou efektivitu jedním z nejúčinnějších nástrojů pro kultivaci svého potenciálu a adaptace na změny nastoupivší Éry vodnáře, a Bílé tantrické yogy.

Praktikovat bílou jógu může být jedním z nejvíce pozměňovacích zážitků, jaké kdy zažijete.

Je to velmi osobní zkušenost, intimní vztah, který máte s vlastní duší.

Meditace v páru nám přináší řadu důležitých nástrojů, jak žít naplno své poslání, oddat se přítomnému okamžiku v absolutní lásce a zpevnit se ve svém skutečném Já.

Tříbíme vědomou komunikaci skrze dotyk, pohled a zvuk.

V zrcadle očí druhého můžeme zahlédnout božskou podstatu nás samých a všeho kolem nás a tím vyplavovat ze svého podvědomí nefunkční vzorce.

A v neposlední řadě se tu naučíme propojovat se s druhým, aniž bychom ztratili vědomí sami sebe.

Skrze oči nás všech vidí nejvyšší vědomí tento svět a my skrze oči nahlížíme nejvyšší vědomí…

Součástí lekcí je zvuková terapie Gong Bath – koupel ve zvuku je mocným nástrojem k uvolnění a vyplavení vzorců našeho podvědomí na povrch.  Můžete se těšit na souzvuk polarit “Mužského a Ženského” gongu a dalších nástrojů.

V párové yoze můžeme říci, že jde o spojení dvou lidí, meditaci ve dvou, zrcadlo sebe sama ve vyjádření, pohybu, napojení.

Chceme-li zlepšit nejen svou jógovou praxi, ale také svou schopnost se s dalším člověkem spojit hlubším způsobem, pak je yoga praktikovaná v páru, či skupině přirozeně dalším krokem.

Jsou dva druhy hledání: jedním je meditace – hledáte v hloubce sami, druhým je láska – hledáte v hloubce s druhým člověkem.“
Osho

sacred dance gathering 2021 80
288200722 756176029130670 1910810496665915619 n