15042223 10207220021671485 7102882556849410806 o

Připojte se k nám na poutavou a posilující hudební cestu bhakti plnou kouzelných zvuků a dojemných manter. Ponořte se s námi hluboko do tohoto posvátného prostoru a pociťte sílu zvukového proudu, prastarých písní, povznášejících pohybů a mnoha hlasů – splývajících v jeden!

Hudba Neelam & David vyzařuje okouzlující klid a otevírá hluboký meditativní prostor…

Nádherné aranže, světlo, jasná nálada, nádherný žensko-mužský zpěv, všudypřítomný klid a sebevědomí a v neposlední řadě různé instrumentace vznikají přirozeně jako z jedné řeky.

V jejich hudbě se snoubí profesionalita, emoce a nasazení. Lásku k Bhakti józe spojují s hudebními styly z celého světa. Neelam je vášnivá zpěvačka a učitelka kundalini jógy – dotýká se prostřednictvím teplého a čistého zvuku svého hlasu a své otevřené, autentické, hřejivé povahy. David je nadaný multiinstrumentalista a má mimořádný talent umět hrát na nespočet nástrojů různých kultur citlivým a výrazným způsobem.

Zpívání a poslech Neelama a Davida je balzám na duši – ať už silné kírtany, dojemné mantry nebo svobodný soulový zpěv – ponořte se do sebe, pusťte se, dobijte baterky, vraťte se domů…

 

 

https://www.laeela.com