Hudba a tanec, místo kde se potká duch s hmotou a vy se probudíte a víte kdo jste.

ikonka watson
Adam

„Z domu jsem odjížděla unavená. A vracela se neuvěřitelně nabitá i klidná zároveň. A to se rozhodně nevylučuje:) Sacred pro mě byl výživou všeho – těla, mysli i duše. Poznala jsem skvělé lidi. Někteří se stali mými přáteli, s jinými vznikly pracovní propojení a některé jen tak potkávám na dalších akcích a mám radost ze setkání. A teda bylo pro mě fascinující, že i v tak velkém množství lidí jsme vytvořili atmosféru otevřenosti, bezpečí, sdílení a přijetí. Těším se zase letos ♡ „

ikonka watson
Ivana

Jeden z nejkrásnějších festivalů, kde jsem kdy byla, včetně těch světových. Miluji tu rodinnou atmosféru, lidi usazené v srdci, a ne v hlavě, sdílení, smích, radost a skvělé účinkující, kteří jsou nejen úžasnými hudebníky, ale hlavně úžasnými lidmi. Je to setkání s mým kmenem.

Nádherné a klidné prostředí komunity Sklenářka uprostřed přírody umocňuje pohodu a z festivalu se tak stává nádherná dovolená, s programem a poznáváním sama sebe a nových lidí.

ikonka watson
Monika

Je to jako let raketou, až tam za tím vším, do hloubky sama sebe až tam a zase zpět. Tento festival má specifickou atmosféru, která myslím dokáže pohltit a otevřít dveře hledajícím a možná i těm, co nehledají.

Pro mě to bylo mnohem více než jen užívání. Bylo to přirozené bytí se vším a se všema, sdílení života, momentu, lásky, přijetí sebe sama a ostatních. Obtížné bylo loučení.

ikonka watson
Markéta